Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.09.2020, 08:32   #107
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,854
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 3 dni 4 godz 17 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JarekO Zobacz post
To mój trzeci KTM i mam tę świadomość. Co ma jednak zrobić nowy klient tej marki? Przecież nie mówią mu ani salonie ani w instrukcji, że ma co wycieczka sprawdzać czy nie gubi śrub..... Jakby tak zaczęli to by nic nie sprzedali. Ja osobiście mam nadzieję, że bekną kiedyś za to i może to ich czegoś nauczy, i wyjdzie im to na dobre.
Ja nawet bym zrozumiał że coś tam się odkręci bo nawet i w moim DR zdarzyło się że zgubił 2 bolty ale moto ma 23 lata a odkręciła się śruba od błotnika więc mało istotne. W KTM odpadają istotne elementy i to mające poważny wpływ na bezpieczeństwo. W moim Husa odpadło po pierwszych 150 km kilkanaście boltów. Co dziwne przy dokręcaniu okazało się że część z tych co się zluzowała a nie wypadła miała ślady kleju z tym że jak wkleiłem na loctite to problem już nie wrócił więc nie wiem czym oni to smarują. Tutaj chłopakowi odpadł zacisk, znam 2 przypadki gdzie odpadł wydech i śruby co trzymają subframe.

Tutaj jeszcze wyleciały bolty przy stacyjce. Cholera wie co to trzyma być może nieistotny plastik ale może by się gad poskładał a moto ma 150 kucy więc jest czym pier...nąć.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem