Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.05.2008, 17:43   #13
Marcin z Zakopanego
 
Marcin z Zakopanego's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Zakopane
Posty: 501
Motocykl: Nie mam AT już ;) ale miałem 2x07A, 1x07 i 1x03
Marcin z Zakopanego jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 23 godz 30 min 4 s
Domyślnie

To jest ciekawy wątek - jak Ci nie pokazali odczytu, to skąd wiadomo o który motocykl chodziło i ile naprawdę jechałeś. Nawet jakby przyjechal ten drugi z radarem to byloby tak dlugo po odczycie że mógłby dotyczyć dowolnego pojazdu i mogą Ci nagwizdać. Jak mieli jakąś kamerę to co innego - wtedy jakbyś doprowadził do tego że jeżdżą i traca czas to już byś nie wpadł w środek widełek tylko raczej w max
Pewnie warto by było grzecznie powiedzieć, że nie przyjmiesz mandatu jak nie zobaczysz zarejestrowanego wykroczenia, bo jechałes płynnie z ruchem i nie wykonywałeś żadnych manewrów więc to chyba nie o Ciebie chodzi. Zawsze łatwo się myśli po fakcie, a jak jest stres to się szybko dzieje...
Jeśli Pawle z Jasła, rzucisz jeszcze okiem na ten watek to może przy okazji oświeć nas i rozwiej moją wątpliwość - czy policjant ma prawo zatrzymywać pojazd stojąc dla niego po lewej stronie drogi, czyli za pasem ruchu w przeciwną stronę, czy można go wtedy "nie zobaczyć"? Nie pytam o reakcje typu pościg lub jego brak, bo pewnie może byc różnie, ale o kwestię formalną. Dzieki
Marcin z Zakopanego jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem