Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.08.2016, 17:13   #20
barthelemi1
 
barthelemi1's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: dolny śląsk/dania
Posty: 217
Motocykl: RD07a
barthelemi1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 13 godz 6 min 28 s
Domyślnie

Następny odcinek to szutry trochę asfaltu i kilka przejazdów przez stare PeGieeRy. Najpierw wjechaliśmy w ślepy zaułek. Nawrotka jedziemy wzdłuż rzeczki. Trawa trochę błotka. Coś się będzie działo.
Pierwszy jedzie Mati93, za nim Andrzej. Nagle Podsiadło nie wiedzieć czemu zwolnił. Żuber siedział mu na kole, co przełożyło się na nerwowy ruch... w wyniku czego moto poleciało na prawy bok a Fajek jak tygrys wskoczyl w krzaczory
Muszę się przyznać, że wyglądało to bardzo komicznie. Facet koło 50tki, dobrze zbudowany:P (patrz 6 piw dziennie + zbroja) z gracją rysia przelatuje kilka mętrów i ląduje z fikołkiem w jakiś chabaziach.
Oczywiście Podsiadło niczego nie zauważył i spokojnie odjechał. Mi na szczęście udało się bezpiecznie zatrzymać, choć nie było łatwo. Atak śmiechu nie pomagał. Ale wyobraźcie sobie moja minę. Byłem przekonany ze wzsystko zostało nagrane, ściągam kask a tu kamera wyłączona... cholera ale fatalnie... no ale nic jedziemy dalej
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg YDXJ4151.jpg (1.01 MB, 12 wyświetleń)
Typ pliku: jpg YDXJ4154.jpg (1.01 MB, 11 wyświetleń)
Typ pliku: jpg YDXJ4156.jpg (1.02 MB, 10 wyświetleń)
Typ pliku: jpg YDXJ4158.jpg (1.02 MB, 11 wyświetleń)
__________________
Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Więc wsiadaj i fruń przed siebie po wspomnienia

Jeśli masz chwilę czasu wejdź na https://www.facebook.com/wildmototrips/
barthelemi1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem