Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.01.2011, 13:17   #22
Łysy
 
Łysy's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Łódź
Posty: 184
Motocykl: RD04
Przebieg: 110 kkm
Łysy jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 6 godz 32 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał majo Zobacz post
Majo również to wyjął położyłem Afrę na lewym boku wcześniej demontując wahacz, amor, kiwaczkę....łącznik i tulejką opuściłem max do dołu (jest tam luz który umożliwi ucięcie śruby tarczą)....po przecięciu śruby położyłem Afrę na drugim boku ucinając łeb śruby od strony łańcucha. Użyłem łyżki do opon od strony wydechu aby za pomocą dźwigni odsunąć łącznik od ramy ....i wyszło Po podgrzaniu tulei na palniku (ok 5 min) i kilkakrotnym użyciu młotka śruba skapitulowała Tuleja wraz ze śrubą była lekko skorodowana...ale z uwagi na bardzo dobre dopasowanie(brak luzów) nawet drobny nalot korozji powoduje iż za hugona nie dało rady wybić młotkiem..także nie uderzajcie w tą w tą śrubę z ułańską fantazją, bo jak pisali poprzednicy to marny pomysł i nie przynosi pożądanych efektów
Reasumując: śruba do wymiany, uszczelniacze w nienagannym stanie tak jak i łożyska
smaru na łożyskach był koloru żółto-rdzawego i pachniał ryżem...może jeszcze orginalny hondy
Stan łożysk i kolor smaru u mnie był taki sam - może faktycznie nówka Honda ... Złożyłem i czekam tylko na śrubę,ale zamówię dopiero w poniedziałek, wszędzie inwentaryzacje
Pozdrawiam.
Łysy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem