Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.08.2018, 19:09   #16
tadzik
 
tadzik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Rzeszów
Posty: 572
Motocykl: RD03 czeka na reanimację
tadzik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 2 dni 8 godz 51 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał adoado0 Zobacz post
"To jest ruina, zrobiłem 200 afryk i żadna tak nie chodziłą. Głósno, wszystko nawala jak w sieczkarni. Mówię, że zrobić to trzeba, wymienić wszystko co wymagane. OD SAMEGO POCZĄTKU mówiłem, że pieniądze nie grają roli.
Ma być zrobione. Nagle słyszę, że nie jest Chrystusem by wskrzesić"
Po tym wpisie już wiedziałem o kogo chodzi, nie musiałem nawet sprawdzać tych wcześniejszych postów adoado.
Cytat:
Napisał adoado0 Zobacz post
Motocykl miał mieć zrobione WSZYSTKO CO WYJDZIE, poza elektryką i gmolami - one miały być przerobione przeze mnie .
Malowanie wszystkiego, robienie w silniku wszystkiego POZA koszem, który już zrobiłem wcześniej. Miała być prostowana rama w miejscu, gdzie jest prawy set - wgniotła się przy przewrotce gdy pękł set. Wszystko się da, ma od tego ludzi.
Też tak kiedyś powiedziałem temu panu mechanikowi, też nie było żadnych wycen, negocjacji, nie piernąłem nawet na temat ceny usługi. Później otrzymałem komentarz, żebym "wskazał za co zapłaciłem co nie było zrobione" -sprytnie no nie?

Cytat:
Napisał adoado0 Zobacz post
Proszę oceńcie okiem NIE-idioty poziom serwisu tego motocykla. Motocykla, którego włąsciciel mówił, że kasa to jest sprawa drugorzędna. Ma być tip top, ma być odnowiony, ładny, pewny. Co trzeba - robimy!
no i tutaj to; jak wyżej. Trzeba by wszystkie elementy motocykla spisać na umowie. Ale, ale!! zaraz, zaraz!! jaka umowa przecież my to robimy "po cichutku, po koleżeńsku, żaden urząd nie musi o tym wiedzieć"

-
Cytat:
Napisał adoado0 Zobacz post
regneracja zacisków - i nawet nie zjechać rudej z prowadnic? Zostawić tak samo z rudą jak były wcześniej? NIe przepolerować?
Ja takie rzeczy to sobie sam zrobiłem PO serwisie pana mechanika, nawet tam nie zajrzał, jedynie do zbiorniczka przy pompie płynu było dolane i śrubki smarem miedziowym pomazane. pompa zasyfione fchuj! zaciski tak samo! "klocki masz jeszcze dobre to ci nie wymieniałem", a przywiozłem nowe i kazałem wymienić przy okazji serwisu bo wszystko miało być na tip-top, na Magadan i jeszcze dalej!
Cytat:
Napisał adoado0 Zobacz post
Zostałem na dodatek zrobiony idiotą, o niestabilnej osobowości, który od początku było widać, że ma problemy z emocjami.
A to pokazuje jaki stosunek do swoich klientów ma pan mechanik (celowo z małej).
Wypowiadam się bo z uwagi na skorzystanie z "usług" pana mechanika też mam do tego prawo. W razie czego mam też zdjęcia i filmiki wręcz instruktażowe, jak się profesjonalnie w tamtym warstacie serwisy robi.
tadzik jest offline