Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.07.2019, 11:44   #21
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,399
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 9 godz 15 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał drwalu4 Zobacz post
Jest dokładnie tak jak piszą chłopaki w ostatnich postach.
Pojechałem - oglądnąłem- kupiłem


Nie będę komentował postów niektórych "znafcuw" , ale ładna Africa nie musi kosztować 18 tysięcy.


Pozdrawiam

Temat do zamknięcia
Czuję, że do mnie pijesz.

Poprosiłeś o ocenę ogłoszenia...

Cytat:
Napisał drwalu4 Zobacz post
Witam

Znalazłem Taką Afrykę w Krakowie. Może ktoś kojarzy ten egzemplarz , albo coś rzuciło się w oczy ze zdjęć ? Bardzo dziękuję za pomoc.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-...?#gallery-open

Pozdrawiam
...i ludzie opisali w dobrej wierze, co zauważyli.
Od siebie dodałem, że mogę się mylić (co wytłuściłem) i opisałem to, co widzę. Dygresja, sugestia, swój punkt widzenia.
Wszystko dlatego, żeby pomóc, bo ostatnio pojawiły się sytuacje, w których polecany sprzęt nie był taki, jak powinien.

Maszynę przed zakupem i tak zawsze należy obejrzeć i sprawdzić. W końcu to Twoje pieniądze i Ty na nim będziesz jeździł lub się z nim męczył.

I pewnie to wiesz, a więc jeśli wiesz, to po co prosiłeś ludzi, żeby Tobie napisali, co myślą? Tak się napaliłeś na to moto, że oczekiwałeś wyłącznie pozytywnych informacji na jego temat?
I teraz zamiast być chociaż odrobinę wdzięczny, że ktoś poświecił swój czas i starał się Tobie pomóc, walisz na odlew, że nie skomentujesz postów „znafcuw”?

Tak ciężko było napisać, np. - chłopaki myliliście się, sprzęt jest zacny i nic mu nie brakuje?

Myślisz, że następnym razem ktoś będzie chciał Ci pomóc?


Od siebie na koniec - cieszę się, że nie miałem racji. Że moto jest proste, sprawne i zadbane. Niech cieszy i dobrze się sprawuje. Gratuluję zakupu.



PS. Obiecuję się powstrzymać od jakichkolwiek ocen motocykli do zakupu i próśb innych czy coś rzuciło się w oczy ze zdjęć.
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem