Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.08.2019, 21:07   #52
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,327
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 56 s
Domyślnie

Troche aktualizacji.
W "miedzyczasie" WUerka dostała nowy wkładzik tłumika. To co było w środku to na gniazdko dla wróbla by nie starczyło. Na początku zamieszczonego przez Asie filmiku widać jak próbowała przestawić lampą drzewo. Drzewo wygrało tą rundę wiec wymieniliśmy lampę. Spoko- są chińskie, ori i podróbki. Jakieś śmieszne kwoty wiec bez bólu.


Pociekła pompa wody. Wymieniłem uszczelkę pokrywki filtra 2 zł i Intercarsie. Niestety zbyt optymistyczne bo to był symer od wody przed olejkowym. Dziwna akcja bo był kierunkowy- serio kierunkowe na pompie cieczy?

Zaczęliśmy sie zbierać na urlopową wycieczkę offem wiec uzbroiłem zebrę w osłonę wydechu z jakiejś starej Tenere, sielanka, filierki, olejki i na koniec luzy zaworków. Po raz kolejny kłania sie to ze najlepiej serwisować se moto samemu. Nie spodobała mi sie praca wału ze zdjętymi wałkami i.... No bryndza. Luz na łożyskach wału. Nie ze korbeńce tylko na głównych i stalowy wiórek pod pokrywą ;] Ale naprawdę trudno było wyczuć, ze coś jest nie tak. Wszystko gładziutko sie obraca i tylko minimalnie w jednym punkciku delikutasienki jakby przycier. Myślę ze większość serwisów by olała albo w ogóle nie obracała bez wałków tylko nowe płytki i sru. Ale niezła zdrada ;]Tak wiec generalka po sam dół. Postaram sie relacjonować.

Ostatnio edytowane przez Prince : 19.08.2019 o 21:13
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem