Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.08.2010, 20:34   #268
R2D2
ReGeNeRaToR
 
R2D2's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Olsztyn
Posty: 629
Motocykl: RD07
R2D2 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 23 godz 54 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał płock1964 Zobacz post
Witam. W instrukcji początek jest profi : tu odizoluj, tu przylutuj, tam odlutuj, zaizoluj, , wszystko poparte zdjęciami. Extra. Jednak dalej już jest pod górkę: " przylutuj płytkę do przewodów "? I tyle . Który przewód do którego miejsca na płytce ? Trzeba się domyślać po zdjęciach, a to łatwe nie jest. Mogę prosić o uzupełnienie ? Typu: przewód stąd przylutować tu, tamten tu, itd ? Plissss.
Niebawem będzie instrukcja w wersji 1.1 , tylko muszę mieć jakąś pompę do przerobienia u siebie.
Lepiej opiszę proces montażu oraz ujawnię inne miejsce montażu , zresztą zasugerowane przez jednego z forumowiczów.
Nowe miejsce montażu jest już wstępnie przetestowane i nie powinno być problemu z taką formą mocowania płytki , a jej montaż jest znacznie prostszy.


Cytat:
Napisał everybike Zobacz post
Nowe styki zamontowałem dokładnie tak samo jak stare . Elektromagnes ma podobny 'luz' jak w starych stykach . Oczywiście sprawdzałem na otwartej pompie - nie iskrzy i nie działa , nie pompuje benzy ..... tylko się grzeje ;(

ps. A płytka sobie czeka w gotowości na wlutowanie.
Jeżeli przed wymianą działało a po wymianie już nie to na pewno gdzieś popełniłeś błąd. Odlutuj przewód który musiałeś przelutować do nowych styków i sprawdź czy nie ma tam jakiegoś zwarcia do masy pompy , sprawdzaj przy rozwartym styku.Zwarcia nie powinno być.
__________________
END of TRANSMISSION

Ostatnio edytowane przez R2D2 : 19.08.2010 o 20:36
R2D2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem