Wątek: Nexx xd1
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.03.2017, 13:51   #26
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Właśnie odpakowałem nową wersję XD1, nazywa się toto "canyon". Jeszcze nie jezdzilem, ale już jestem pod wrażeniem. Super ergonomia, szyba dość gruba, mechanizm chodzi pewnie, wewnętrzna blenda, pinlock na wyposażeniu. Dużo załączonych gadżetów (zapasowe plastiki, mocowania do kamery 2x boczne + 1x na daszku, sitko do centralnego wlotu wentylacji, 2x kondon na kask, miejsce na x-com). Wykonanie budzi zaufanie, gąbki przyjemne, rozmiar właściwy (nie przymierzałem kasku wcześniej, wziąłem o 1 cm szerszy od faktycznego obwodu, bo zawsze jeżdżę w kominiarce).

Po przejażdżce mam tylko dwie uwagi. Po pierwsze, nie jest wcale szczególnie cichy. Po drugie, w rękawicy niezbyt wygodnie obsługuje się szybę gdy jest podniesiona na maxa - między daszkiem a szybą jest mało miejsca. Ale poza tym nie mam uwag: pinlock działa, widoczność dobra, przyleganie skorupy do czaszki równomierne (to może wynikać co prawda z tego, że jest nowy), samo zapięcie DD jest o tyle fajne, że nie trzeba go całkiem rozpinać.

Ostatnio edytowane przez bukowski : 03.03.2017 o 11:36 Powód: pojeździłem :)
  Odpowiedź z Cytowaniem