Wątek: Sycylia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.11.2018, 09:07   #5
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,242
Motocykl: była 7-ka, jest 3-ka
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 16 godz 19 min 13 s
Domyślnie

Byłem kilka lat temu i to co mnie zdziwiło, to że nie ma po drodze takich pensjonatów/moteli przy głownych drogach- dopiero w duzych miastach typowe hotele z dużą ilościa gwiazdek i ceny europejskie, czasem przy Trattoriach są pokoje do wynajecia np. na dole działa Pizzeria do 22 a na górze sa pokoje- dostajesz klucz, wnosisz oplate a rano wyjeżdzasz zostawiając kluczyk (bo nie ma nikogo z obsługi)- fajne jest to że zawsze był express do Kawy, często w cenie było Colazione (śniadanie) do zjedzenia na pobliskiej stacji benzynowej składajacej się z kawy i rogalika ;
na Sycylii warto odwiedzic Taorminę- są tłumy turystów; jest tam też sporo kwater w okolicy- my trafiliśmy na taka gdzie pracowała Polka wiec dostawalismy polskie śniadania
Właściciel tez bosko gotował wiec czasem zamiast iść do knajpy zamawialiśmy u niego.
Kurcze właśnie sobie uświadomiłem, ze to juz z 10 lat temu było i nie pamietam zbyt wiele miejsc ale super wspominam zawsze pobyt- Włosi mają taką otwartość w sobie, że chce się tam wracać
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem