Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.07.2023, 08:53   #2
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,177
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 2 godz 4 min 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcisz Zobacz post
Dzień dobry,
Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Szukam porady. Odebrałem właśnie ATAS 2022 z oryginalnymi Metzelerami Karoo Street. Przez miesiąc nawinąłem 1700 km myśląc że coś się ułoży, ale nie. W przedziale od ok 95 do 130 km/h coś strasznie huczy. Wydaje się że tylna opona. Huczenie jest mega dokuczliwe.
Pytanie jest następujące: czy to tylko mój przypadek czy te opony tak mają. Znajomy ma te same ale w AT 1000 i mówi że jest ok?! Jeżeli ten typ tak ma to zdecydowanie wymieniam i mam dwa typy: Pirelli Scorpion Trail 2 i Continental Contitrailatack 3 (czemu takie długie nazwy). Pytanie jest i prośba serdeczna i opis osób, które takie oponki mają lub sugestię co do innych opon 90/10 80/20 oczywiście z przewagą szosy. Dziękuję.
Karoo Street tak maja, wyją okropnie i do tego moim zdaniem są po prostu słabe. Polecam Scorpiony Trail 2. Są o niebo lepsze np. po frezowanym asfalcie jadą jak po normalnym (w przeciwności do Karoo Street), szybko sie nagrzewaja, na szybkich zakretach super sie trzymaja, dużo cichsze a na szutrze nie odczułem różnicy. Tyle ze ja jeżdżę praktycznie wyłącznie po twardym. Jeżdżę w tej chwili na 2 komplecie pirelek, pierwszy zmieniłem po jakiś 21tys km jeszcze były OK. Kumpel na CT zaraz zakłada 3 komplet, poprzednie wytrzymały ponad 24tys km. Tyle ze są w ..uj drogie.
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem