Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.03.2021, 21:33   #46
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,913
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 7 godz 26 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pattryk Zobacz post
Gratulacje, czekamy na info.
Z tego rozumiem ze Mii miałbyć *dokładką do Tiguana, a iD.3 teraz będzie głównym wozidłem.
Dokładnie taka teraz jest koncepcja transportu rodzinnego. Czy to był dobry ruch to się okaże. Ja już od roku z powodu COVID pracuję z domu i nie zanosi się na powrót do biura więc spokojnie z żoną powinniśmy transport ogarnąć na jednym samochodzie.
Poza tym żona nigdy nie przekonała się do Tiguana bo twierdzi, że jest "za duży" , więc teoretycznie krótszy o 22 cm ID.3 może jej spasi... Choć jak jakieś jej graty się wkładało do SUVa to wtedy był OK

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Kolor zajebiaszczy. Graty. Czy ja dobrze widzę że to id4 waży 2124 kg? Czy coś pomyliłem?
Dzięki, kolorek też nam się widzi.
Co do ID.4 to tyle waży najcięższa wersja. Z mniejszą baterią to waży mniej niż 2 tony, ale to wciąż w cholere.
Ale za to może ciągnąć przyczepki do czego ID.3 nie jest np. homologowany

Cytat:
Napisał aadamuss Zobacz post
Jaką masz różnicę w cenie pomiędzy id 3 a id 4?
ID.3 w tej wersji i wyposażeniu to 40 700 funtów w UK minus 3000 funtów EV grantu, na który udało mi się rzutem na taśmę załapać co daje 37 700 funtów.

ID.4 jest w UK dostępny na razie tylko w wersji 1st Edtion i mimo, że jest to nieźle wyposażona wersja to ma pewne braki opcji w porównaniu do mojego ID.3, których nie da się dokupić jak np. świetne matrycowe LEDy, pano dach itp.
Więc takie ID.4 1st Edition z pompą ciepła to 42 050 funtów tutaj i grantu już na taki car nie ma.

Problem jest taki, że ID.4 schodzi jak ciepłe bułki bo to nowy model i nie ma na niego dobrych ofert. Mój ID.3 jest z grudnia 2020 (więc taka wyprzedaż rocznika) stąd lepsze warunki
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem