Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.11.2022, 05:19   #208
dominikon
 
dominikon's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Wola Kosnowa, Sosnowiec
Posty: 55
Motocykl: RD07
dominikon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 4 godz 49 min 14 s
Domyślnie

Cześć Cassini (choć ja Cię miałem okazję poznać jako "Gustaf" jednak).
Wszystko rozumiem odnoście konieczności wymiany łańcucha - w tym jednak rzecz, że decyzje o wymianie łańcucha i tylnej zębatki uzależniam głównie od tego jak postąpić z wałkiem zdawczym w moim przypadku. Bo jeżeli mam wklejać nową zębatkę OEM jak opisywał to Mallory pod tym adresem - https://africatwin.com.pl/showpost.p...&postcount=232 to pewnie najbardziej logicznym będzie też wymiana pozostałych elementów napędu by wszystko współpracowało ze sobą od nowości, a nie nowa zębatka przy silniku, nieco używany (choć jeszcze nawet w połowie nie wyciągnięty) łańcuch z tylną zębatką która też wygląda nieźle choć nie wiem ile ma nalotu. Po prostu postępowanie z wałkiem zdawczym pewnie zdeterminuje moje kolejne działania i zakupy dlatego o to pytałem w kontekście wklejenia starej i pozostawienie wszystkiego jak było czy iść od razu w komplet napędu i wówczas wklejać dopiero nową OEM-ową zębatkę na wałek. Miks nowego ze starym właściwie od razu odrzucam mając świadomość, że nie będzie to ze sobą dobrze "gadać".
P.S.
Nie pamiętam szczerze mówiąc do której mojej Imprezy przywoziłeś mi te śruby mimośrodowe. Do srebrnej GC z wolnossącym 2.0 czy do niebieskiego GF 2.0 Turbo? Srebrnej Imprezy już nie mam. Pozostał mi GT-ek ale rozebrany do gołej karoserii i dwa inne jeszcze używane na co dzień Subaraki. A Ty masz jeszcze tego czarnego - też nie pamiętam dokładnie Bug-a czy Blob-a w kombiku z AT?
dominikon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem