Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.04.2018, 10:36   #79
sztywny


Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Łódź
Posty: 16
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sztywny jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 10 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motormaniak Zobacz post
tulejka redukcyjna wydrukowana została raczej tylko na próbę. Podejrzewam że gaźniki będą nie raz wyciągane w trakcie testów- będę obserwował (moczyłem go w bęnzynie - nie reagował- siedzi po zewnętrznej stronie gaźnika i styka się z gumą, nie wiem za to jaką ma temperaturę płynięcia) . Element przy airboxie wydrukowany z polipropylenu - z tego samego materiału co jest airbox. Kiedy drukowałem kolega miał do dyspozycji tylko "próbki" tworzywa. Teraz ma i polipropylen i ABS i jakieś gumopodobne (drukował uszczelki)- sam nie wiedziałem że tyle tego jest dostępne.
(................................................. .................................................. ..)
Oprócz jednej średnicy gaźniki od Fx650 pasują idealnie w oryginalne kolektory a konstrukcja ma z założenia działać i "nie rozbić budżetu".
(................................................. .................................................. .) Obecne rozwiązanie gdyby nie przeszło testów pozwala na bezproblemowy powrót do oryginalnych gaźników.
Testowałeś może już te gaźniki?

.
sztywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem