Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.03.2019, 14:44   #124
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,033
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 29 min 52 s
Domyślnie

A pytałeś jednych i drugich u kogo mają lepszy upust KAN-therm to ma kilka rodzajów rurek, jedne z półki wyższej a inne średnie - w/g mnie i kilku znajomych instalatorów Herz jest bardzo OK !! KAN-therm, Wavin czy inny TECE również OK !! Większość i tak rurki jako takie bierze od MPC /taki potentat rurek wszelakich/, gdzie produkuje się je pod konkretną markę i w/g jej specyfikacji. Ja mam na Herzu bo było korzystnie cenowo i sprawdzony materiał ale kto bogatemu zabroni skromnie żyć A swoją droga bardzo lubię fachowców, którzy bez względu na rodzaj świadczonych usług zawsze krytykują poprzednika typu: Panie !! A kto to kurw... robił !! Najgorszy materiał !! Gnuj pojęcia nie miał !! Ale Pana wyjeb.... !! Ja to jestem fachowiec i będę poprawiał po tym gnoju ale gwarancji nie daję bo on już wszystko zdupcz... Tacy fachowcy do mnie przemawiają !!
Ps. Fajne stwierdzenie "to do deweloperki tylko". Część fachowców marudów/gawędziarzy powinno się w ślad za tym materiałem do tej deweloperki wysłać
Aaaaa zapytaj go skoro co najmniej na KAN-thermie to na czym najwięcej hehehe
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem