Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.02.2019, 17:18   #3
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

No dobra To gadamy:

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Wojtek do Kielc masz 1,5 h jazdy
Serio? Wpisane przed chwilą Google maps: 2:15. W sobotni poranek (zmiana turnusu) to 3 - 4h (to raz). Sprawdzone.... bo..... jeździłem do Kielc Sabat Krajno też grany. Po drugie... z całym szacunkiem: Kielce mają się do Druskiennik , jak hm... do Sopotu mniej więcej. Po trzecie: nie wynajmę takiego domu w tych pieniądzach (wiem, sprawdziłem, płaciłem, wynajmowałem - w obu miejscach; Sabat Krajno w sezonie prawie dwa razy wiecej).

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
ludzi nie ma
Emku Drogi... mówisz mi, że ludzi mniej w Kielcach niż w Druskinnikach. Odpowiem Ci: acha. Masz rację Widać to co widziałem dwa dni temu (Druskienniki) i dwa lata temu mnie się zdawało że na Litwie jeździłem z 0 - 4 osobami



Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
a nocleg znajdziesz taniej.
Misiu Drogi Kolorowy - szukałem, ba! Nawet płaciłem tak że teges No nie masz racji



Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Knajpy się poprawiły tak, że teges.
Mhm Coś o tym wiem W Krajnie jest jedna. No bomba

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Można się tłuc pół dnia na Litwę
Liczysz jak moja była żona ile ja wydaję na motocykl a ona na torebki

Na Litwę dojechałem w 4.5 h (z postojem). Do Kielc w sezonie jechałem.... 4. (dwa lata temu). Rozumiem, że te pół godziny to różnica pół dnia

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Można (...) pojeździć w tunelu tylko po co?
1) Taniej,
2) NIe ma ludzi,
3) Stała pogoda (nie muszę brać plecaka z ubraniami dla dzieci,
4) Stok w rewelacyjnym stanie (vide pkt 2)
5) 200 metrów od parkingu do stoku
6) i inne opisane w poscie.

Co do cen:
http://sabatkrajno.pl/cennik/cennik-zimowy/
Zobacz, że za trzy osoby na 3 godziny płacę 150 PLN. przy 39 Euro to już różnica.... może kilunastu złotych. A ludzi mniej

Ja Ci nie zamierzam udowadniać, że Litwa lepsza dla Ciebie. A Ty próbujesz mi pokazać, że Kielce lepsze dla mnie

Ostatnio edytowane przez wojtekk : 12.02.2019 o 18:35
  Odpowiedź z Cytowaniem