Wątek: HIFI bluetooth
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.01.2022, 12:23   #20
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

masz w TV wyjście słuchawkowe? kup rozgałęźnik 2in1 na małego jacka i sobie wepniesz w jedno tela a w drugie TV i po temacie = kanał aux w wieży.
IMO szkoda zdrowia na pierd..enie się z tym tematem.
Ja nie muszę akurat mieć wszystkiego NAJ a skoro coś działa to koniec z kombinowaniem.

Póki co jeszcze mogę dupę podnieść z kanapy /jeśli już tam siedzę/ i podejść do wzmaka, żeby ściszyć lub dać głośniej. Obsługę playlisty czy wyboru utworu w Spotify mam z poziomu każdego połączonego urządzenia.

Kwestia, że zaczyna grać kiedy chcę ma mniejsze znaczenie i tak gdyż staram się nie pozostawiać urządzeń typu wzmak włączonych bez potrzeby więc i tak muszę podejść i nacisnąć guzik.

Na koniec - mimo upływu czasu jestem pod OGROMNYM wrażeniem JBL flip4, który zażyczył sobie na prezent pokomunijny mój młody chyba ze dwa lata temu. Gówienko jest skuteczne w domu i w garażu i na ognisku i przed garażem jak się coś latem robi. Szacunek ludzi ulicy po prostu.
Podoba mi się to do tego stopnia, że nawet myślałem o zakupie drugiego jako używki i skaskadowania ich w stereo.

Na minus dla JBL /tu zasługują na grubego kopa/ kolejna iteracja flipa czyli piątka nie jest kompatybilna z protokołem czwórki. czystej postaci kurestwo.

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem