Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.09.2014, 19:52   #6
teddy-boy
 
teddy-boy's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 1,324
Motocykl: nie mam AT jeszcze
teddy-boy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 20 godz 5 min 41 s
Domyślnie

Sorki nie za bardzo rozumiem o czym piszesz Przeciez na wprost jest zielone a boczna ulica moze miec zielona strzalke w prawo, co nie zmienia tego ze musza sie zatrzymac i ustapic.

Co do filmu ktory zalaczylem. Widac ze kierowca volvo chcial skrecic w lewo ale z glownej drogi jest zakaz. Wiec skreca w prawo, zawraca na pasach (!) i ustawia sie do jazdy prosto, z tym, ze brakuje mu juz miejsca, bo ma nadzieje ze jak zawsze przestoi tak z wysunietym przodem przed pasami. I w ten sposob zajezdza droge koledze.
Najgorsze jest to, ze naprawde znalezli sie ludzie ktorzy gorliwie zeznawali policji "o panie normalnie widzialem, przysiegam, ten na motorze to zapierdalal wariat, czerwone mial juz i prul, a pan z volvo to w prawo elegancko skrecal" Serio, tak ludzie widza i pamietaja i powtarzaja glupoty jeden po drugim w grupie.
Oczywiscie dzieki nagraniu pan z volvo ma teraz cieplo przy dupie, nie wiem jak swiadkowie, wszak nie w sadzie zeznawali tylko policji na ulicy, zawsze mgoa powiedziec ze "to byl moment, zdawalo mi sie".

Inna sprawa jak strasznie ubezpieczalnia zanizyla wartosc strat, horror jakis
teddy-boy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem