Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.03.2019, 10:38   #31
gumpinoga
nOOb


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Góra
Posty: 145
Motocykl: RD04
gumpinoga jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 25 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał majki Zobacz post
Przy nowym/drogim moto tylko AC i śpisz spokojnie, a do tego jesteś kryty jak sam coś głupiego wywiniesz... Dodatkowo na mieście używam mocnego, dwustronnie ryglowanego Ulocka (przypinanie do słupka bądź blokowanie koła przez lagi), byle kmiot tego nie ruszy, a na prosa to jeden pies. Do tego dobrze jest zostawiać moto w takim miejscu, żeby nie dało się podjechać busem za blisko... Pokrowiec w garażu to głównie przed kurzem i 'macaniem' innych użyszkodników garażu. A i pomaga rzadkie mycie moto...usłyszałem kiedyś o swojej NAT, że wygląda jakby miała z 10lat, taka jest 'zniszczona'...miała 6miesięcy i była po prostu ubłocona po offie...

Braciak jak kupił GS12LC to niczym moto nie blokuje zostawiając na wiele godzin w centrum Wawy czy w garażu...tylko seryjny alarm/immo i blokada kiery...ale ma AC. Nie rozumiałem tego i swoją starą, styraną czwórkę zawsze ulokiem blokowałem parkując obok jego nowego GSa...teraz jak mam nowe moto z AC to już łapię o co kaman...czasem mi się nawet nie chce Ulocka zapinać...tylko blokada kiery...
ile kosztowalo AC na 04 a ile na NAT... bo chyba roznica jest kolosalna co ?
gumpinoga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem