Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.11.2012, 20:56   #17
Orzep
Zwykły przechodzień...
 
Orzep's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: DW
Posty: 1,794
Motocykl: GS12y
Orzep jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 dni 11 godz 45 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tommy Zobacz post
...dwa kółka mojego roweru. To właśnie w ten sposób przemierzałem Polskę i trochę Europy: Dania, Słowacja, Czechy, Ukraina i w tym roku Litwa. Jednak powoli będę się przymierzał do zmiany dwóch kółek. Na początek chciałbym spełnić marzenie żonki. Chodzi oczywiście o motocykl. Myślę poważnie, o motocyklu szosowym, turystycznym. Powiedzmy do 10K zł. Najlepiej żeby był bezobsługowy, trochę czasu minie zanim się nauczę obsługi, stąd może kardan.
Cytat:
Napisał Tommy Zobacz post
Mój kolega znający się w temacie podpowiada nam V-Strom 650. Aha, musi być czerwony. Podpowiadajcie wedle Waszego doświadczenia. Dzięki.
Tommy poczekaj, poczekaj, bo Ja chyba coś źle rozumuję....TY szukasz motocykla dla SIEBIE by wozić Małżonkę(marzenia), czy szukasz motocykla dla Szanownej do jej solówek?!
...no bo jeżeli Vsrom650 jest dobrym motocyklem dla filigranowej Kobiety, na 1-sze moto, to Kolega zapewne jest wybitnym znawcą tematów!

Pozdro Orzep
p.s. Rambo nie wiem co masz przeciwko CeBRze125...znam 3 Panie, które zaczynały od tego motocykla i byl to trafny wybór, a 4-tej Maż zakupił małeViadro i po przejazdzce na CBR tez stwierdziła, że to jest TO, a nie varadero! Ta sztuka którą miała moja Pani, miała 2lata i 3właścicielki Powtarzam jest to motocykl do złapania pierwszych szlifów...a potem dopiero motocykl "dorosły", a czy to będą krzaki, asfalt, czy błyszczący kredens to juz gust indywidualny.
__________________
-- Nie wzywaj imienia Pana bOrzepa nadaremno-- -- Trudno jest powiedzieć NIE, gdy wszyscy mówią TAK --
Orzep jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem