Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.05.2020, 00:05   #18
zylek
 
zylek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Helvetia (BL)
Posty: 460
Motocykl: CRF1000L, H701 E, betinka 300RE, Tryplak 765
Przebieg: 43kkm +
zylek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 8 godz 41 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał MrWaski Zobacz post
Używam najzwyklejszego worka żeglarskiego ok 90l.
Dzięki! Przerabiałem, ale to nie dla mnie.

Cytat:
Napisał Onufry22 Zobacz post
Przyjrzyj się tej opcji:
Rolka Tornado XL - 52 L ...
To trochę skomplikowana opcja i nie do końca będę w stanie założyć ją jako jeden "plecak" chyba!?. Dwie komory były by idealne, ale bardziej chodzi o to żeby do jednej się szybko dostać, wyciągnąć aparat albo przeciwdeszczowa. W sumie to mogła by być i jedna, jeżeli można się do niej dostać na nodze. Rolowane zamknięcie jakkolwiek w pełni wodoszczelne, ale raczej jest dalekie od szybkiego dostępu. Tym niemniej dziękuję.

Cytat:
Napisał tommi Zobacz post
"Suchy sen, czyli projekt jedna torba".

Tak na oko, to chyba sakwa centralna od neno spełnia większość wymagań?
https://przezswiat.eu/produkt/bagaz-...tralne/plecak/
Fajne te fanty od przezswiat. Jednak ja mam jakąś dysfunkcję, nie jestem się w stanie spakować w 45+7L :-( Dodatkowo jak pisałem, boczne zapięcia, po położeniu na motocyklu to chyba nie dla nie. Wylatuje mi towar na glebę

Cytat:
Napisał gkrz67 Zobacz post
Czy może ktoś posiada taką torbę i może o niej powiedzieć coś złego ? https://www.motolegend.pl/Amphibious...ger-60L-p64385
Podoba mi się ta duża ilość zaczepów do mocowania.
W opisie półsuchy zamek jakoś mnie nie przekonuje. Zastanawiam się która połowa będzie sucha... ta od środka czy ta na zewnątrz ;-)

Cytat:
Napisał CzarnyCzarownik Zobacz post
Ja na worek crosso 40l naciągam pająka + 2 ekspanery gumowe.
To dobry patent na lżejsze rzeczy. Mógłbym przypiąć pająka od spodu, ja to zawsze odwrotnie, tworząc dwie kieszenie po bokach. Wtedy nie ucierpiał by dostęp do głównej komory nawet, choć większość pająka wylądowało by pod torbą, ale w sumie to nie problem chyba. Trzeba znaleźć odpowiednio dużego pająka! Dzięki :-)
zylek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem