Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.10.2016, 22:02   #10
Robert B


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Reszel
Posty: 79
Motocykl: Varadero 1000 & TA 650? 700 Magadan Edition & Yamaha gryzzli
Robert B jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 2 godz 30 min 37 s
Domyślnie

Ja niestety nie moge powiedziec zbyt wiele dobrego o tych oponach. Zjechałem ich z 10 kompletów. Ostatni jednak zamontowałem na trampka i sie zaczeło....
O ile ta opona daje rady na dużym varadero na asfalcie jako zimówka, to w szutrze jest tragedia. Bieżnik trzyma ok. ale jest przymocowany do gównianego lichego balonika, który przecina sie i to dosc rozlegle na byle czym.
Brak jest oplotu stalowego a sznurek i cieniusieńka guma nie dają rady.
W tym roku zamontowałem takie oponki w Magadanie , do którego dojechałem na metzelerach turance(bez gum i z wmiare przyczepnością) , Do Tyndy (ok 3000km) miałem 8 gum!!! Koledzy nieco mniej ale też kleli te opony strasznie.
Nazbyt miekka guma(co przydaje sie na asfalcie) na klockach baardzo mocno sie poszarpała na szutrze. Opony trzeba było podklejac wielkimi łatami zbrojonej gumy na wulkanizacji, żeby nie rozchylały sie dziury. Jak dla mnie wielki negatyw dla tych opon jako terenowych. Jako zimówki napewno kupie do viadra.
Po powrocie z Magadanu pojechaliśmy viaderkiem z żoną na zlot w okolice Płocka. Miałem tam założony tył K60 jeszcze po zimie na dojechanie. Złapaliśmy kapcia na czym? Na kawałku samochodowej antenki teleskopowej- mega miekka rurka weszła w opone jak w masełko....
Robert B jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem