Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.12.2017, 21:13   #111
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 4 s
Domyślnie

Tuba

Cytat:
Napisał Palnik Zobacz post
Gratuluję ..!!
Ale musisz jeszcze nad wyjazdami popracować . Jak zaczniesz przywozić więcej pieniędzy z wyprawy niż wydałeś to już będzie super . Będę pełen podziwu.
Dziękuję Palnik za dobre słowo, ale ja nic muszę. Zasadniczo mnie osobiście Twoja opinia o mnie nie interesuje.
Mój post nie był adresowany do Ciebie (nie odbieraj tego personalnie), tylko do ludzi, którzy słuchają takich jak Ty czy Siwy ale chcieliby jak ja. Kumasz? Jeżeli tak, to się cieszę.
Zresztą, jakbym sprzedał ten szafran, to f-cznie wyszedłbym na plus.

P.S.
Siwy, nie mówimy o paliwie, tylko kwocie 1950zł na waciki. I nie mówimy o stopie, bo ten wcale nie bywa tańszy (pula na waciki) od trybu, o którym wnoszę. Na stopie również możesz spać w hotelach, jadać w restauracjach, śmigać po centrach handlowych. Za to obniżasz koszty transportu. Tu jest myk.
I zapewniam Ciebie, że bazary na wschodzie oferują najtańsze i najlepsze żarcie. Podobnie ludzie, którzy sprzedają swoje produkty z ogródka. Owoce i warzywa. Lepioszka, kilka czerwonych papryk, pomidor, brzoskwinia i jesteś syty. W drdzoe w miastach manty i samsy. Kosztują grosze. Za 1$ jesteś syty.
Ja np. kupuję jajka i gotuję je na miękko/twardo. To najtańsze i najbardziej wartościowe pożywienie. A vietkongów nie używam. Nie przepadam za glutaminianem sodu.
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem