Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.04.2017, 23:54   #4
mototraper
 
mototraper's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Skawina
Posty: 16
Motocykl: Nowa Africa Twin
mototraper jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 10 godz 1 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kajman Zobacz post
"ścieszka króla" koło Malagagi to bardzo popularna atrakcja wśród turystów - więc zapomnij o tym że nie będzie turystów
Poza tym - już rezerwuj bilet przez internet bo normalnie nie wejdziesz - o ile jeszcze będzie na termin w czerwcu - bo trzeba to robić z wyprzedzeniem dosyć dużym

A poza tym
- to jest dział - "Relacjae...." a nie"Planowanie.... lub inny odpowiedni do zadawania pytań
- określ rejon - bo Barcelona a Malaga to kawał drogi i w kilka dni tego nie przejedziesz
Faktycznie, jakoś przeoczyłem dział "Przygotowania do podróży". To tam powinien być ten wątek...
Jeśli chodzi o ścieżkę królów, to owszem są tam turyści, ale nie aż takie stada jak np. we wspomnianej wyżej katedrze... Totalnych pustek to dziś już chyba niema nigdzie... Po prostu wchodzi się.w grupach i tyle. A co do wolnych miejsc, to na chwilę obecną na maj jeszcze można prawie bez problemu zarezerwować. Oczywiście dużo zależy od wybranego przez klienta terminu.
Natomiast kto powiedział, że ja chcę wszystkie najciekawsze miejsca w całej Hiszpanii zobaczyć w ciągu 12 dni?! Ja chcę ich tylko ZNAĆ jak najwięcej. Powybieram to co uznam za ciekawe. Resztę zostawię na inny czas. Podróż zacznę od Estremadury.
mototraper jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem