Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.05.2020, 17:02   #19
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Ja mimo czterech kotów zawsze chciałem psa.
Zawsze chciałem kundla.
Ucieszyłem się bardzo ze mogę mieć psa kiedy dzieci zachcialy mieć psa i wiedziałem ze będzie to mój pies.
Nie wiedziałem ze się zakocham w tym kundlu, ze moja żona nielubiąca i bojąca się psów pokocha ją chyba bardziej niż ja.
Syf który pojawił się w domu jest duży ale nie przeszkadza mi to wcale. Czasami sprzątam.
Dom jest non stop otwarty wiec zwierzaki kursują tam i z powrotem.

Odpowiedziałem na ogłoszenie: oddam szczenięta. To była jedna z lepszych decyzji i nie żałuje żadnego z jej aspektów. Trochę wkurzają wysikane kolka na trawniku ale robie dosiewki.

Psa nie szkoliłem nigdy. Słucha się i chodzi przy nodze. Nie jest agresywna, bawi się pięknie z dziećmi. Niemal nie szczeka. Chyba ze jest pełnia - wtedy mamy przesrane

Polecam kundle. Są piękne, zdrowe, mądre.
Każdemu mówię ze nie ma się psa tylko kolejnego domownika. Nie popieram psów w kojcach ani mieszkających pod schodami... to je krzywdzi, izoluje od ich stada i zmienia na gorsze.
Pies jest na całe jego życie i życzę wszystkim psom aby miały kochający dom.

Na koniec kawałek modlitwy: Spraw Panie, bym był człowiekiem za którego uważa mnie mój pies...

Zdrowia dla wszystkich miłośników zwierząt.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg D44F3771-80C6-40BE-93E4-253F31B2C471.jpeg (84.5 KB, 213 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg 6EA6976A-C51D-4DCB-B797-3860DE1EEA83.jpeg (178.3 KB, 216 wyświetleń)
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem