Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.09.2018, 09:17   #2
CzarnyCzarownik
 
CzarnyCzarownik's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Maków Podhalański
Posty: 1,793
Motocykl: XRV750->XR400
Galeria: Zdjęcia
CzarnyCzarownik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 17 godz 33 min 59 s
Domyślnie

Jakby kogoś interesowało to mały update.

Pierwsza plaża jest mega turystyczna, podjechałem na parking zawalony samochodami (już z rana). Droga na plaże jest dość trudna. Czasami jest spoko, ale są odcinki gdzie droga sklada się ze skały dość nierównej i stosunkowo ostrej. Zaliczyłem tam jedną glebę gdzieś w okolicach 1/3 szutrowej drogi. Po podniesieniu moto który upadł dość niefortunnie zrobiliśmy przerwę w cieniu na fajkę i jakieś jedzenie. Potem podeszlem z buta na zwiad i na plaży było widać dużo leżaczków, a na horyzoncie pojawiły się tłumy ludzi niczym na krupówkach ciągnących na plażę.... Więc to tyle z kameralnej plaży. Uznaliśmy, że wrócimy i pojedziemy na tą kolejną plażę bo była stosunkowo blisko a było przed południem... . Dodam że po powrocie na parking zrobiliśmy kolejną przerwę i widzieliśmy kilka terenówek które jechały tą drogą, by po chwili wracać na wstecznym. Jedyna która tam wjechała i nie wróciła to jeep wrangler na mega wielkich kołach, raczej mocno przerobiony.

Druga plaża okazała się całkiem fajna. Wieczorem byliśmy tam tylko my, jakiś rowerzysta z sakwami a na dalszej części jakaś mała grupka turystów z plecakami i namiotami. Mamy tam jakaś elektrównię z której mamy wyrzut słodkiej wody lub maly strumyczek. Więc można się umyć i zrobić pranie ... Plaża za dnia nie była zawalona ludźmi, trochę ich było jednak im dalej tym mniej. My bylismy zadowoleni Dojazd z SH8 drogą która idzie w stronę plaży i mola a potem jedziemy na koniec plaży. Droga była całkiem lajtowa. Na mapce google są inne drgi bezpośrednio na koniec plaży ale nie wiedziałem jak tam wjechać. Jedna droga miała strasznie błotnisty podjazd (wylewała się tam woda z jakiejś rury) i obawailem się powrotu. Innej drogi bezpośrednio na koniec nie mogłem wyszukac.
__________________
Zapraszam na YouTube , Instagram oraz Stronkę.
Pozdrawaim, Dawid z DMMotoAdventures
CzarnyCzarownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem