Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.05.2012, 13:52   #1
ydoc


Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 42
Motocykl: nie mam AT jeszcze
ydoc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 19 godz 17 min 14 s
Domyślnie Sprawy formalno - wizowe Azja Centralna i Mongolia

Witam Wszystkich!

Bardzo proszę - pomóżcie!
W lipcu wybieram się do Mongolii, trasa - Ukraina, Rosja, Mongolia. Powrót przez Rosję, Kazachstan, Kirgistan i góry Tien Szan, dalej Tadżykistan i M41 do Uzbekistanu, dalej do Kazachstanu i z powrotem do Rosji przez Ukrainę do domu.

Wychodzi na to, że do Rosji potrzebuję wizę biznesową wielokrotnego wjazdu. Mongolia wiadomo zwykła turystyczna. Kazachstan w stronę Kirgistanu czy dam radę przejechać na tranzycie i czy takowy dostanę? Czy trzeba podawać konkretną datę wjazdu i wyjazdu?
Kirgistan, Tadżykistan i Uzbekistan czy dostanę tranzyt i to samo, co wyżej jeśli chodzi o konkretne podanie daty wjazdu i wyjazdu?
Czy ktoś życzliwy jest w stanie mi pomóc?
Dałem zapytanie do biura podróży, ale Pani wyceniła mi wizy nie licząc Rosyjskiej biznesowej na prawie 3,5 tys zł
Do tego rosyjska biznesowa 1250 zł.
Tragedia!!
Wyruszam w lipcu około 12, bo na 28 muszę stawić się w rejonie jeziora Chubsuguł w północnej części Mongolii.
Czas mnie goni, nie potrafię sobie dać z tym rady. Czytałem różne posty, Konopka też (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8709) i z tego co wywnioskowałem pomijając Rosję można byłoby się zmieścić w 1000 zł.
Co wy na to?
Ktoś może mi pomóc? Czas mnie goni!
Słyszałem, że łatwiej w Berlinie, ale nie znam Niemieckiego, a do tego Angielski średnio zaawansowany, z tym, że urzędowy język to by mnie rozłożył na łopatki

help....
ydoc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem