Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.01.2020, 16:44   #41
Marcinnn6
 
Marcinnn6's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 868
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Marcinnn6 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 20 godz 1 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artek Zobacz post
Jako prostą polską czołówkę na baterie mogę polecić mactronic camo. Drugi rok używania w pracy, garażu itp. Uniwersalność, trochę przyciężka( 3 paluszki), tylna czerwona dioda pracująca w dwóch trybach(dla mnie w pracy istotna rzecz).
ALE chyba na próbę wezmę skilhunta03 o którym pisał Emek, bo to na prawdę dobre światełko na akumulatorki.
Mactronic jest ok, tylko że polska jest tylko marka, a zamawiają w Chinach. Jak zresztą większość. Jest tak samo polska jak obecny Junak, Romet czy co tam sobie wymyślicie.

Z tego co kojarzę PETZL robi niektóre latarki w Europie. Petzl jest drogi ale bardzo dobry jakościowo.Wiem bo w firmie sprzedawaliśmy i Petzla i Mactronica. Petzl nigdy nie wrócił do nas na reklamacje. Jeżeli ktoś oczekuje jakości i niezawodności bo ma zamiar czasem wpaść do oceanu a czasem do jaskini to Petzl się sprawdzi.

A jeżeli ktoś nie ma takich dużych wymagań to może kupić cokolwiek. Co do parametrów latarek typu "no name" są one w 90% zawyżane, tak samo jak parametry żarówek LED, no bo właśnie nikt nie ma w domu sprzętu do mierzenia ilości lumenów, więc w miarę łatwo ciąć w chuja.

Ostatnio edytowane przez Marcinnn6 : 11.01.2020 o 16:56
Marcinnn6 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem