Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.10.2018, 21:18   #39
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 35 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motomax Zobacz post
Trzeba założyc kółko zajemnej adoracji,zapene jest więcej użytkoników AMG znaczy się Auto Mołdawskich Gangsterów.

Mam dylemat z olejem,nie wiem co było lane a info też mało co necie skłaniam się do 5w40 Motula Syntetyk... Jak masz jakieś info to podziel sie pan,gdzieś kiedyś był jakiś gość co się Karakanami zajmował jak ktoś ma namiar proszę o PW
Sylwek bbi to fachura, jakich mało w temacie terrca
Są podzielone opinie - tego motula podobno wciąga około 1l/10 k km ale nie wiem. Leje taki jak poprzedni właściciel (on trochę też ogarniał temat). Jestem już po drugiej wymianie i na razie ani w zimę ani w lato problemów nie zauważyłem.
W moim odczuciu ważniejsze, żeby go zmieniać często i kupować z pewnych źródeł a czy 5W40 syntetyk czy 10W40 półsyntetyk raczej ma drugorzędne znaczenie. Ja zmieniam co 10 k km a latam 60 % po asfalcie, 30% po ubitych polnych drogach a 10% lekki off, bez topienia. Przy ostrzejszej jeździe zmieniałbym częściej (zresztą tak jest w instrukcji, o ile dobrze pamiętam).

P.S. Widziałem Twojego na fotkach - też nieźle się prezentuje. Co tam ogarniasz teraz, jeśli to nie tajemnica?
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem