Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.04.2018, 09:20   #2618
vtwin90
 
vtwin90's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Żory
Posty: 224
Motocykl: RD07
vtwin90 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 19 godz 37 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucky Luke Zobacz post
vtwin90 weź duży rozpęd, taki na prawdę spory i jebnij głową w drzewo tak ze trzy razy, potem wylej kubeł zimnej wody na głowę i przeczytaj najpierw wszystkie posty: swoje , tommiego i mój.

Ośmieszyłeś się chłopaku strasznie.

Ktoś odwrotnie przykleił naklejki i z tego się śmieję , zrobione to jest niczym w warsztacie Cytryna & Gumiaka.
Głęboko gdzieś mam ile masz motocykli, na co Cię stać itd. Guzik mnie obchodzi ile za ten motocykl zapłaciłeś i ile za niego chcesz , tzw H.j mi do tego.
Śmieję się tylko ze sposobu rozmieszczenia naklejek, albo robił to totalny ignorant albo ktoś pod mocnym wpływem
Jeśli reszta motocykla jest tak perfekcyjnie odpierdolona to gratuluję talentu

PS. Czytaj uważniej i zobacz kogo za co obwiniasz , żadnych zdjęć nie wstawiałem ceny nie komentowałem.
Choć generalnie zgadzam się z Tommim...

Lucki czy ty umiesz czytać? Czy tylko oglądasz obrazki Może chcesz się popisać znowu albo nie masz co robić .Po twoim wulgarnym i chamskim języku widać jakim jesteś człowiekiem. Żal mi ciebie u nas na Śląsku mówi się o takich Boroki odsyłam do słownika .Baj
__________________
CZ 350>Jawa 350 TS2x Honda CBR 1000F sc21 jedna wersja Huricane > Suzuki GSXR 750W 94'> Suzuki TL 1000S>Yamaha R1 99'> Suzuki TL 1000R > Honda Africa Twin 750 RD07a> Yamaha XT 1200 Z Super Tenere
vtwin90 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem