Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.02.2021, 19:09   #7
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
Skoro sledze na fajsie co tam wyprawiasz to na forum tym bardziej. A szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie aby było inaczej. O aucie pisz jak najbardziej sa tu i takie tematy, gdzies obok moze sie nałożą może nie, ale jak wiadomo każdy ma swoje wizje. A psiaki wygrywają wszystko :P
Psiaki rządzą! Jest z nimi cała masa problemów, nie mniej daj to trochę koloryt w naszym (moim i Ewy) obecnie dość szarym życiu.

Cytat:
Napisał kdf Zobacz post
Przepraszam że tak z buciorami w Twój temat wchodzę, ale tak na pociechę wtrącę też naszą (mojej Szalonej i moją) próbę zmiany w życiu. Tak w skrócie, w grudniu gdy spędzaliśmy święta w Zarzis (Tunezja) Szalona zwróciła uwagę na całe mnóstwo domów na sprzedaż i do wynajęcia. Po zgłębieniu tematu okazało się że w ostatnich latach w Tunezji nastąpiła istotna eksplozja turystyki co wiązało się z budową tysięcy "domów" a właściwie willi lub prawie pałaców. Po zamachach w marcu 2015 turystyka nagle zamarła i te wszystkie nieruchomości można kupić lub wynająć za bezcen.
Nie krępuj się, temat po to m.in założony, do wymiany zdań, spostrzeżeń.
Też o tym co piszesz przez chwilę myśleliśmy, nawet przed Covidem jeszcze, ale ja chyba miałbym problem z usiedzeniem w jednym miejscu dłużej niż kilka miesięcy. Z drugiej strony siedzę na dupie już niemal rok i jakoś jeszcze żyję, choć to chyba ten zbliżający się cel daje mi spokój ducha i szczęście, bo wcześniej czy później, wiem, że ruszę "w trasę"!
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem