Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.11.2017, 11:10   #40
ferolo
 
ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 719
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 22 godz 4 min 50 s
Domyślnie

Dobra a wiec tak wracam właśnie z garażu zaślepiłem ten środkowy otwór oleju odpaliłem i co patrzę kontrolka oleju zgasła podłączam manometr a tam od razu wyskakuję 100 psi na zimnym więc ciśnienie jest i teraz tak czy od samego początku problem był z podstawą ze nie miała dzielonego kanału czy po prostu coś się odetkało.
Z drugiej mańki skąd teraz dostac taką podstawę co miałem bo nie mogę jej znaleźć nawet w stanach wszędzie pokazuję mi tą co mam.
Moja była jak pisałem wcześniej dzielona i do tego z gumową uszczelką na moje nieszczęście pojechała już na złom jakiś czas temu i nie mam nawet jej numeru.
kanał zaślepiłem tak że nie powinien przepuszczać puki co ale był on do smarowania wałków balansowych o teraz.
W wielu silnikach tego nie ma więc nie wiem znalazłem podobną podstawę od forda edga ale ona ma już wkręcany zawór właśnie odcinający nie mam do tego wiązki więc albo coś musiałbym pleść i programować jak da radę albo zaślepiać.
Podsumowując dobrze że ciśnienie wróciło ale z drugiej strony kwestia podstawy nie daje mi spokoju
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem