Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.08.2011, 10:18   #279
Ola
wondering soul
 
Ola's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,364
Motocykl: KTM 690 enduro, Sherco 300i
Galeria: Zdjęcia
Ola jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 23 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał elutka Zobacz post
Zgadzam się Aniu całkiem mała
a skoro już tak medialnie się zrobiło to polecam Wam reportaż Zwierciadła nr7/2011 pt "Jednośladem przez życie" i mam nadzieję, że kiedyś Ola znajdzie czas, żeby tutaj dać nam wskazówki jak "spakować się w jeden kuferek"
Olu sesja zdjęciowa naprawdę tylko przyznaj się, czym oni Ci ten kurz na pysiaku zrobili?
No to jak już "wilk został wywołany" i tak się porobiło jakoś, to wrzucam jeszcze i to, tym razem bez "upiększeń na pysiaku"

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...-zycie/4918372

A swoją drogą, myślałam, że umrę ze smiechu jak siedziałam sobie w tej piskarni, jak zupełeni normalny człowiek, a tu nagle pojawiła się piękna pani, z plecakiem pełnym.... malowideł, pędzelków, tuszy, szmineczek i Bóg wie czego jeszcze. To nie plecaczek był, o nie - to było plecaczysko. Warunki pracy chyba nie bardzo się Pani podobały, ale cóż było zrobić. Z kamienną twarzą przyklęknęła pod motocyklem i zaczęło się nakładanie "naturalnego kurzu". Według obeznanych na co dzień z kurzem - efekt wyszedł mało naturalny . Ale ile miałam zabawy - bezcenne. Kangur Steve był świadkiem i dosłownie zwijał się ze śmiechu. Co oczywiście miało bezpośrednie przełożenie na całkowitą niemożność zachowania powagi przez mnie.

Pozdr

Ps. Musimy sobie kiedyś dziwczyny taką wspólną sesyjkę sprawić. Wesoło by było
__________________
Ola
Ola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem