Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.01.2024, 02:28   #118
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,431
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 17 godz 1 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid8210 Zobacz post
Teraz do tego całego bałaganu doszedł profil zawodowego kierowcy który zakładają w urzędzie. Jak chcesz ciekawego zajęcia, to czy ja wiem, czy użeranie się z policją, krokodylami, debilami na drogach, magazynierami, awizacjami, czas pracy, awariami to takie fajne zajęcie? A może lepiej w lesie posiedzieć na takim harwesterze?
Ogólnie bardzo uprzykrzyli tą robotę.
Miałem szczęście pojeździć w latach 90 kiedy wszystko było jeszcze normalne , PL-NL, 12-13 tyskm miesięcznie w pojedynkę.
Mam znajomych, jednego w rodzinie co całe życie przejeździł, co jeżdżą i jak naopowiadają o stanie obecnym to ile uwielbiałem to robić teraz już raczej bym w to nie poszedł.
Przyjemność wątpliwa a na każdym kroku pilnowanie się i czyhające kary.
Wisienka na torcie to zachowania współczesnych posiadaczy pojazdów bo większości kierowcami nazwać się nie da.
Kto pamięta dawniejsze lata to wie że wtedy był pan kierowca a teraz popychle mieszkające w kabinie.
I niech ktoś powie że idzie ku lepszemu jak jest zupełnie odwrotnie.
Ostatnie to finanse, jak podzielimy 6,7 czy nawet 8 tys przez czas w drodze to wyjdzie za godzinę jakieś 15 zł.
Zdarzyło się stać 70 godzin w kolejce bez snu bo objeżdżali, a ok 20-24 godzin to niemal zawsze ale i tak było lepiej niż jest.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem