Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.04.2020, 16:02   #584
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,827
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 21 godz 9 min 36 s
Domyślnie

Zaczynam się przygotowywać do fazy końcowej. Mam wstępnie uzgodnione wykonanie gładzi ścian oraz sufitów, panowie też mają obłożyć płytkami pomieszczenie gospodarcze, to jest istotne do zamontowania zbiornika w systemie pompy ciepła. Dalej nie mam prądu ale istnieje opcja zasilania ze starego licznika, moc mała ale do rozruchu powinno wystarczyć. Czeka już podłoga oraz drzwi wewnętrzne ale to dopiero po zrobieniu ścian. Zamówiłem też projekt wykonania tarasów oraz podestów z utwardzeniem zatoczki parkingowej, w tej samej firmie można też zamówić ogrodzenie, znaczy się w firmie Bruk-bet. Mam drobny problem z wylewką która w jednym miejscu się poddaje podczas przechodzenia, jest to w przejściu z łazienki do korytarza. Próbuję też zamówić resztę glazury do łazienki oraz na podłogę w łazience i w sieni. Mam nadzieję że jak się zrobi ściany i sufit to pomieszczenia zaczną wyglądać lepiej, choć już były pierwsze noce w sypialni, jest cieplej niż w starym domu.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg 95FB51D1-E08F-415A-9F8C-33997259CC61.jpeg (190.2 KB, 30 wyświetleń)
Typ pliku: jpg A937A81A-9EF6-491D-923B-6996334B56AF.jpg (1.06 MB, 28 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 15.04.2020 o 16:08
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem