Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.12.2018, 17:37   #17
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 10 s
Domyślnie

A to przepraszam - Ja się na nauce nie znam ale tak na szybko: https://sites.google.com/site/statys.../miary-srednie
Jednak nawet jak jest to "miara średnia" choć osobiście uważam, że taka klasyfikacja mojego cytatu jest błędna to nadal mieści się to w szerokim ujęciu statystyki. Co do mojego osobistego doświadczenia to gdyby kolega poczytał choćby aktualny temat i wątki na pierwszej stronie dowiedziałby się, że moja opinia o Toyocie jako takiej nie jest znów taka odosobniona a z kazuistyka to już ma najmniej wspólnego ...
Każdy ma wpadki - tam pisze o BMW jako takich więc nie wiemy jaki model był tym, który determinował wynik badań /może wszystkie po trochu a może jeden w 99%/ Ja zaś napisałem o jednej wersji silnikowej 2,2 D4D /nie ma tu większego znaczenia jakiego koloru są literki bo baza silnika jest niemal identyczna/ i nie rozszerzam tego na wszystkie produkty Toyoty bo dla przykładu dwulitrowa benzyna to chyba jeden z najlepszych motorów ostatnich dwóch-trzech dekad - po prostu jest temat to dyskutujemy ... każdy ma prawo do własnego zdania.
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem