Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.02.2020, 18:27   #123
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,788
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 7 godz 10 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Moja latarka dzisiejszego wieczora szczezla, znaczy się albo padła albo baterie należy wymienić. Musiałem korzystać z jakiejś latarki która miał kierowca zestawu .

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Już nie wiem co o tym sądzić. Kurier przyniósł do domu paczkę a w środku 2 latarki. To był jedyny moment gdy mogłem pomyśleć o zakupie nowej latarki (chyba), niestety w paczce nie ma żadnego rachunku a ja nie mogę znaleźć żadnego śladu po takim zakupie. Paczka jest na moje nazwisko, czyli raczej nie płaciłem z konta firmowego, notabene też je sprawdziłem, na prywatnym koncie oraz na karcie nie ma śladu płatności do firmy Yato alias Toya. Nie wiem dlaczego kupiłem 2 latarki i to jeszcze w takim stylu i kto za to zapłacił. Jakieś pomysły?
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg E60682B8-F53C-4B21-80F1-B8B62FFB3560.jpeg (878.9 KB, 37 wyświetleń)
Typ pliku: jpg F1FE7C80-D05B-47F5-876E-B6AAE32B90AC.jpg (309.8 KB, 34 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem