Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.11.2018, 15:15   #10
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 4 min 55 s
Domyślnie

Masz racje...powinienem zrobic swoiste Top 10
Problem w tym ze kazdy ma inne postrzeganie.Znam ludzi ktory wracaja z Islandii ze zdjeciami wodospadow czy gejzerow.Inni przezywaja ze widzieli wieloryby czy moskonury itd i wszystcy sa przeszczesliwi.
Kazdy ma inne priorytety.Na Islandii zrobilem ponad 16 tys km wiec troche widzialem ale ciagle jest kilka wisienek na torcie do zrobienia.Oczywiscie tylko na moto,a jak sie nie da to pieszo.Co bym ci poradzil....zamiast tego co mnie kreci poogladaj YT i wybierz cos dla siebie,pamietajac ze to dzika wyspa i wbrew pozorom moze pokazac pazur.Im wiecej bedziesz sam,z dala od ludzi tym bardziej ja poczujesz.Ja raz bylem 2 dni bez innego czlowieka czy auta(Ale wtedy bylem miesiac na rowerze,wiec to moze sie nie liczyc hehe).Poszukaj....a jesli znajdziesz to wyjazd bedzie na plus.
ps.
Podeslalem ci link od goscia.Obejrzyj jego filmy,spisz nazwy drog i bedziesz miec wyjazd marzen,.Pod warunkiem ze nie wymiekniesz i odpuscisz fragmenty trasy.Siadz nad mapa i polacz to w sensowna calosc.Choc najlepsze mapy kupisz na miejscu
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem