Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.05.2021, 07:45   #196
Rychu72
 
Rychu72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,551
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
Rychu72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 5 godz 29 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Ładne, ja jeszcze się waham. Na rynku pojawiło się takie rozwiązanie:
https://www.otomoto.pl/oferta/zabudo...ID6BEqKw.html?

Ja jednak zastanawiam się nad zrzuceniem wanny i budową czegoś bez wanny.
Rozpatrywałem tą zabudowę przed zamówieniem tej mojej. Rok temu była za ok. 10 tys o ile dobrze pamiętam i termin realizacji pół roku od zamówienia.
Ma jedną wadę. Zwęża się ku górze co mocno ogranicza urządzenie wnętrza i pakowność. Pytałem, czy mogą zrobić demontowalny dach, ale nie chciało im się kombinować.

Zrzucenie wanny daje dużo więcej możliwości i pozyskiwania miejsca. Jakbym miał więcej czasu na podróże to poszedłbym tą drogą.

Moje rozwiązanie jest kompromisem między samochodem na codzień, a biedacamperem na kilku tygodniowy wypad w roku ........ lub wyjazdem na weekend.



Cytat:
Napisał aadamuss Zobacz post
Samoróbka ? Brawo Ty. Napisz coś więcej.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Zawias to kopia z markizy alucaba zrobiona przez miejscowego ślusarza. Ramiona zakupiłem w hurtowni i sam zamontowałem. Materiał na poszycie z allegro. Szycie ogarnął zaprzyjaźniony tapicer.
Punkty mocujące na zabudowie zrobione z profila zamknętego tak, że można szybko samem wrzucić markizę na zasadzie zahaczenia od góry i potem jak już wisi dokręcenia paru śrub.
Nogi podczepione pod ramiona to posiadane już maszty namiotowe i teleskopowe kijki malarskie z Obi.
Markiza nie potrzebuje podpór, ale jak wieje to lepiej ją podeprzeć i zakotwić śledziami, bo to spory żagiel i Hiluś mógłby pożeglować w dal

Ostatnio edytowane przez Novy : 08.05.2021 o 10:08 Powód: Połączenie postów
Rychu72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem