Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.03.2012, 15:42   #8
aussie72


Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 12
Motocykl: RD03
aussie72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 35 min 26 s
Domyślnie

Witaj
tak się zastanawiam czy my się przypadkiem nie spotkaliśmy na Ukrainie niedaleko Lwowa podczas Waszego powrotu do Polski....
Mam wrażenie, że na pewno. Jeździłem tam terenową toyota. i zamieniliśmy kilka słów w hotelowym barze.
Daj znać czy się nie mylę... a przy okazji szukam kompana do motocyklowej do Mongolii a wyjeżdżam 23 czerwca z Grójca, termin ten sam, kierunek też, miasta niemal sąsiednie, może choć część trasy zrobimy wspólnie?
Pozdrawiam
Jacek


Cytat:
Napisał Piast Zobacz post
Oj, szkoda, szkoda z tymi terminami. Tak jak pisałem na PW, mam w sierpniu zobowiązania rodzinne i ruchu tu niestety nie mam.

Z Abchazją mam tak, że jak się nie da przejechać to rzeczywiście zostaje opcja "wojennej". Przetrenowałem ją w zeszłym roku i można jechać. Chociaż wolałbym zrobić coś nowego. Paszport zawsze można wymienić, więc nie mam tu oporu.

Od pośrednika wizowego dostałem wiadomość, że można przejechać Rosja-Abchazja-Gruzja, a w druga stronę już nie. Jakoś dziwnie. I jak to zwykle bywa - jak sam nie pojedziesz to pewności nigdy nie ma.

Będę próbował. Doświadczenia z zeszłego roku pokazały, że warto. Na forach były informacje, że przez granicę Gruzja-Rosja się nie da przejechać, a mi się to udało dokładnie 16-go lipca. Pogranicznicy mówili, że pierwszy raz po wojnie widzą Polaków na motocyklach. Zatem spróbuję tym razem przez Abchazję.

Pozdrawiam - Piast
aussie72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem