Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.12.2011, 23:46   #19
bajrasz
świeżym warto być:)
 
bajrasz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DWR
Posty: 1,241
Motocykl: RD07a
bajrasz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 9 godz 55 min 46 s
Domyślnie

Nie wiem co jest, ale nie mogę zamieścić zdjęć z Picasy!
Poniżej kombinacja z imageshack i photobucketa, ale żadne z tych rozwiązań mi nie pasuje. Czy może ktoś korzystający z Picasy sprawdzic czy też ma problem?






Tak jak przypuszczałem. Start w wariackim tempie. Jeszcze w środę wyrobiłem jakieś 1000% normy na jakiś targach w Poznaniu, w czwartek mam wystartować…łoo matko!. Pakowanie które zawsze sprawiało mi nie lada problem, tym razem idzie szybko i sprawnie. Gdyby nie fakt, że muszę zabrać kufry, bo za miesiąc dołączy w Kirgistanie Pani Azja, to było by jeszcze szybciej. Jest czwartek, jestem spakowany, mogę ruszać...ale jakoś nie mam mocy. Gdzieś tam już ruszyła ekipa Roberta-bez Roberta -z która chcę przejechać Ukrainę i kawałek Rosji. Oni już w drodze, a mnie dopada jakaś niemoc. Mam jakieś lęki. Cholera, trzeba to rozchodzić...więc chodzę. I tak chodzę do soboty.



Mogłem ruszyć już w piątek, ale w piątek się z portu nie wypływa-taki żeglarski przesąd,
który jest dobrym argumentem na jeszcze "chwilę", przed krokiem, który chyba jednak trochę mnie niepokoi.
W sobotę mam nastrój gorszy od tego czwartkowego. Trzeba było jednak ruszać natychmiast, a nie liczyć "że niepokój się rozchodzi". Spokojny jest tylko Osioł. No ale jaki ma niby być. Szparag zrobił mu dobrze, więc jest zadowolony. Azja buczy, Roomianek ma słabą minę…trzeba jechac…no to start!




Po drodze spotykam się z Deptulem, który przerwał podróż z pewnymi kolesiami. Dalsza podróż z nimi mógła skończyć się dla Deptula naprawdę tragicznie, a tak przypłacił to tylko bólem kręgosłupa. Więcej w temacie tutaj: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9775
Czesiek nic nie rozumie z naszej rozmowy, ale Czesiek już tak ma.

__________________
pozdrawiam
Pan Bajrasz





bajrasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem