Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.03.2024, 08:58   #1
ferolo
 
ferolo's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Słupsk
Posty: 720
Motocykl: CRF1000
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 godz 24 min 13 s
Domyślnie Potrzebny magik od elektroniki

Hej panowie mam pacjenta u siebie nową zabawkę którą kupiłem bez licznika i kluczyka mowa o Aprili Tuareg. Licznik już zakupiłem klucze mam ale mam problem z człowiekiem który mi to dogra do tego oddałem licznik na rozebranie celem dostania się do płytki drukowanej aby nie robić jakiś dziwnych otworów i gość coś mi spieprzył przy tej robocie bo teraz nie chce się nawet włączyć tzn włącza sie za którymś razem pokazuję się ekran aprilia i dalej nic nie wyświetla . Przed rozbiórka tego nie było. Gośc umywa ręce a ja brodzą w szlamie w poszukiwaniu nowego licznika w razie wtopy z tym. Po oględzinach nic nie widać ale znalazłem na obudowie mały rezystor a że to smd to nie tykam się tego bo nawet nie wiem gdzie powinien być.Prawdopodobnie gośc jak rozłączał naruszył element i stąd kwiatki. Teraz pytanie do was czy znacie kogoś polecanego kto mi to ogarnie tzn naprawi licznik i dogra z eproma klucze bąć zaprogramuję moje pod licznik jak zwał tak zwał ja bardziej biegły jestem z mechaniki niż z elektroniki. No i temat rozwiąże wysyłkowo. Bo w moim mieście elektronika pewnie znajdę co mi to naprawi ale już gorzej z kimś kto to dogra. Z góry dzięki za pomoc w temacie i pozdrawiam
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem