Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.02.2010, 13:22   #173
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 33 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wegrzyn Zobacz post
7Greg może mnie źle zrozumiałeś. "Pole do popisu" - bardziej chodziło mi o wprowadzenie zmian.
Moim zdaniem wprowadzić ograniczenia i nie patrzeć na awanturników, którzy nie chcą wpłacić 30 zł na serwer, a chcą dalej za darmo korzystać ze wszystkich "dobrodziejstw" płynących z forum.
Podam przykład, kiedy pokazałem kilku znajomym nasze forum... i co... byli w szoku.. Wszystko za darmoche, nic nie trzeba zrobić, żeby wszystko móc Na innych forach, czy to telefonów, czy innych branży są wprowadzone opłaty, lub latają przez większość czasu bannery, które doprowadzają do szewskiej pasji Większość z nas nie chce żadnych głupich bannerów. Sorry, ale wole zamiast kilku browarów wpłacić 30zł na forum, niż oglądać posrane reklamy.
Widzisz Wegrzynie, to,ze u nas tak jest wynika z tego ,ze Ludzie dobrzy i serca maja czyste...Wirus XRV oraz zamiłowanie podróży daje takie to efekty,ze uczynność oraz pomaganie innym jest najwiekszą cnota tego srodowiska. Dopóki się da to ochronić i nie zbierać przymusowych składek będziemy sie to starali robić.... Ale czasem rzeczywistość nas przygniata...
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem