Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.12.2014, 07:26   #209
miroslaw123
 
miroslaw123's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Kraków
Posty: 526
Motocykl: TA 650
Przebieg: mój?TA?
Galeria: Zdjęcia
miroslaw123 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 2 godz 10 min 28 s
Domyślnie

Przekleje z innego forum
Cytat:
No to kilka zdań o kamerze SJ 4000 tracer
Baaardzo dużo akcesoriów. Kamera jak dla mnie ma niepotrzebnie trzy diody - dwie działają podczas pracy i szkoda prądu na ich zasilanie! Menu po PL ale w instrukcji nie wszystko jest omówione ale nie ma potrzeby robić elaboratów, odniosłem wrażenie że lepiej działają przyciski przy założonej obudowie, co akurat mi nie przeszkadza. Teraz najważniejsze zdjęcia i filmy. Pogoda dziś nie zachęca ale włączyłem i dałem dziecku by szalało po placu zabaw. Filmy kręci bardzo ładnie, kolory nasycone, ostrość raczej OK choć ciężko ocenić jak film kręci dzieciak. Zdjęcia, tak jak napisali poprzednicy, nie powalają, ale dziś pogoda w ogóle nie jest fotograficzna. Pierwszy plan ostry, reszta za mgłą, odnoszę wrażenie że kolory mniej nasycone, pejzaży się tym nie zrobi ale zdjęcia przy walce na łące - owszem. Jak popracuje to coś dopiszę.
Edit: dopiszę po MM
Zdjęcia są takie sobie ale tragedii nie ma...myslę że do celów pamiątkowo-reporterskich, domowych wystarczą, na pewno fototapety sie z nich nie zrobi...
Film, hmmm.... obraz jest dobry, a w go pro bardzo dobry. Osobiście jestem zadowolony ale niedosyt pozostaje i chyba lepiej wziąść gopro i raczej do tego będę namawiał, na pewno w trudnym zimowym szarym oświetleniu gubi balans i raz jest ok a raz obraz jest niebieski...
a tu jest filmik z niedzieli,
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=yPp9mxJJOdE
miroslaw123 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem