Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.04.2020, 09:45   #23
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nynek Zobacz post
W takim budżecie to można coś postawić z drewna z izolacją z piany lub wełny. Będzie estetycznie i przytulnie. Nie musi być duże, aneks kuchenny plus salon, sanitariaty i duży taras z zadaszeniem, nic więcej nie trzeba.
Coś tak w tą stronę teraz pomyślimy... tym bardziej że na forum jest przynajmniej jedna osoba zajmująca się tematem - dziękuję za telefon!

Cytat:
Napisał Brzeszczot Zobacz post
Nie ryjcie mu bani przyczepami ,wagonami, pociągami platformami.Domek Holenderski na taką działkę to strzał w dziesiątkę, i dobrze by było aby był całoroczny
Oj, to właśnie chodziło o lekkie zrycie bani, czy jak to mówią w korpo burzę mózgów. Czasem z tego coś fajnego wychodzi.

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Sorki ale taka przyczepa przy holenderce to jak szałas. Małe, wąskie i 99% roboty to robi tam przedsionek o ile jest a jak go nie ma to dramat.
Tu się zgodzę. Mamy za sobą próby wakacyjne z przyczepą, to nie nasza bajka. Braliśmy na początku pod uwagę postawienie przyczepy, widzę w okolicznych ogródkach takie podejście ale potraktujemy to jako ostateczność.

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Sprawdź czy możesz tam wjechać zestawem z taką holenderką żeby to ustawić. To całkiem spore jest. Z 10 metrów długości i 3 szerkości + zestaw.
Tu się jednak zrobił problem i wąskie gardło. Na oko wydawało się że przejedziemy, a jak pojechałem z miarką to kilka skrzynek elektrycznych po drodze zawęziło przejazd do 2,80m w takim układzie że nawet rozbierając komuś płot nie da rady.

Podsumowując myśleniem skręcamy w stronę domku składanego na miejscu. Głupie że od początku nie pojechałem z miarką, zamiast tego bazowałem na zezowatej ocenie własnej.

Dziękuję wszystkim za jak zwykle żywy odzew.
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem