Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.08.2023, 08:45   #19
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,177
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 2 godz 33 min 56 s
Domyślnie

Ja też coś o tabletach wtronce w nieco innym tonie acz nie do końca.

Sprawdziłem, nowy wyświetlacz 15 tyś, skurw..skie zdzierstwo w biały dzień.
Screen honda2.png

Na Olx jest kilka po 3 tyś jest ale też po 6 koła. Jeszcze bardziej wkurwiająca jest sytuacja z padającymi wyświetlaczami których Honda nie chce wymieniać po dobroci pomimo, że problem jest znany. I to ta sama firma która Rune zrobiła

Na szczęście u mnie wszystko jest bez kłopotów od samego początku (ATAS 2020). Używam AppleCar z ajfonami bardzo często i działa to wszystko bardzo sprawnie, praktycznie jak w samochodzie. Mam alergie na wszelkie zewnętrzne navi typu garmin / tomtom i unikam jak tylko mogę. Robię trasy w google mapach, czy to w domu przed wyjazdem czy na stacji pijąc kawę (mam ściągnięte mapy offline jakby się sieć skończyła). Dużo łatwiejsze jest operowanie z kierownicy niż klikanie na ekranie dotykowym. Co ciekawe, jak ostatnio sprawdzałem, tylko Honda, HD i Indian robią motki z Apple Car / Android Auto.
No i teraz znowu trochę gnojówki na pomysły Hondy

1 sterowanie... cóż już się przyzwyczaiłem do operowania gąszczem guziczków i w gruncie rzeczy przestało mnie to wkurwiać, ale mam parę dni RTka i ten pierścień sterujący jest po prostu zajebisty i wymyślili to już wiele lat temu.

2 brak miejsca na telefon. Fajnie zrobili wodoszczelne gniazdo USB ale gdzie ten telefon trzymać ? Tank bag ? Torby na gmole - ja tak mam i jest OK ? Nie można było zrobić jakiegoś schowka z klapką jak w nowym RTku czy MultiV4?
Niemniej jednak ja jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony, nakręciłem 30 tyś km + przy użyciu tego "systemu navi".


BMW zrobiło własne rozwiązanie w nowym RTku i póki co słabo to działa.

1:40

W swoim RTku mam uchwyt na tel wpinany w gniazdo od Navi BMW więc pewnie będę jeździł ze starszym telefonem bez stabilizacji optycznej albo się przeproszę z jakimś garminem brrr


Generalnie świat idzie w kierunku ekranów w autach, motkach, samolotach, hulajnogach itp, czy to się nam podoba czy nie. Kijem rzeki nie zawrócim a o DeLorean'a i pluton też nie łatwo. W nowych motkach to klasyczne zegary raczej tylko w tzw. modern classic.

Zdarzają się też kuriozalne sytuacje:
https://www.youtube.com/watch?v=HXyOjMUaHI4 8:15
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem