Wątek: Opony do NAT
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.03.2018, 18:43   #268
Kondu
 
Kondu's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Wrocław
Posty: 51
Motocykl: CFR 1000L Africa Twin
Przebieg: 19000
Kondu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 1 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post
Zrobiłem 5tyś na Pirelli mt90 z czego 4 tyś.km, bałkany, gównie asfalt załadowane moto w dwie osoby w tym ok 800km autostradą cały czas 160-170km/h.

Tyłu zostało ok 40% przodu drugie tyle. Opony miały ciężko jechałem z KTM 990 cały czas mocno odwijane było, upał i moto doładowane.

Tył jest super trzyma i jest stabilny. przód przez małe kostki trochę niestabilny w szczególności przy przerzucanie z winkla w winkiel i przy przedkościach 60-70 po puszczeniu kierownicy moto łapie lekką shimę, przy prędkościach autostradowych nie czuć niestabilności.

Po za tym miód-malina, na asfalcie suchym i mokrym trzymają jak głupie, pozamykałem je już pierwszego dnia zero stresowych sytuacji.

Przejechałem na nich z babiną pętle Theth miejscami padało, mokre kaminie i delikadne błotko-zero niepokojących sytuacji.

Jestem bardzo zadowolony.

Teraz czas na kostki wjeżdża komplet Pirelli Scorpion Rally


Mam pytanie. Na tył już mnie namówiłeś (mt90) Ewentualnie Scorpion 2. A co radzisz na przód? Nie kombinować i tez brać mt90 czy jednak poradzisz coś innego? U mnie to raczej 90 asfalt. Ewentualnie szutr właśnie na Bałkanach. Chyba, ze te nowe pirelli. Przeczytałem cały wątek i dalej nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kondu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem