Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2019, 11:15   #1
marcos
 
marcos's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: warszawa / siedlce
Posty: 367
Motocykl: RD03
marcos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 10 godz 31 min 58 s
Domyślnie Różnice między Kawasaki KLE, KLR, KLX na przestrzeni lat

Siemka, Panowie zwracam się z szerokim pytaniem na temat podanych w temacie motocykli:
A generalnie jak bardzo się różniły, jakie miały silniki w których rocznikach, czego się wystrzegać a na co zwrócić uwagę ?
I generalnie zastanawiam się czy dla osoby o wzroście 175 takie coś by się nadawało oczywiście po obniżeniu kanapy -swego czasu oglądałem nowe kle 650 versys ale jest wysoki i bez możliwości regulacji kierownicy oraz siedzenia oraz braku akcesoryjnych siedzień i mi jakoś ogólnie za bardzo nie podeszło...

A więc szukam takiego jak poniżej i pytanie czy moc jest prawdziwa ? 86 KM bo ja strzelam że tu powinno być 56 lub 66 ale takie 66 już by mnie satysfakcjonowało - zależy mi na czymś co utrzyma na autostradzie stabilne 160 km/h z ciężkim bagażem ok. 50 kg lub 130 z pasażerem i bagażem 40 kg ale tak żeby silnik nie chciał wyskoczyć z ramy i był jeszcze jakiś mały zapas mocy - zastanawiałem się wcześniej nad NAT lub czymś nowym ale boję się że mi to dłużej jak tydzień nie ustoji w garażu podziemnym a wyjedzie na jakimś busie :P
Miałem swego czasu do kupienia KLE 500 ale bałem się że 48 KM nie spełni moich oczekiwań - oczywiście chciałbym dwa cylindry a nie 1

https://sprzedajemy.pl/kawasaki-klr-...a9f-nr38648182

Tu jest taka sztuka w warszawie i zapewne pojadę ją obejrzeć choć cena wydaje mi się o 3 tys za wysoka ? Chyba że się mylę ?
Ewentualnie gdzie tego szukać za granicą (USA, Zachodnia Europa, Włochy) i czy wszędzie są te same wersje silnikowe ?
marcos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem