Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.02.2018, 16:51   #8
dżony
 
dżony's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Złotów
Posty: 416
Motocykl: DR 650 SE
dżony jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 25 s
Domyślnie

Podepnę się pod temat

Ktoś w ogóle podróżował po Rosji na wizie biznesowej? Obojętnie już czy dwu czy wielokrotnej ale interesuje mnie jak wygląda już to na miejscu.

Mam parę pytań na które też nie dostałem do końca odpowiedzi w biurze pośrednictwa.

Sprawę tego czy dostanę wielokrotną pomijam bo to raczej się uda. Bardziej interesuje mnie jak już będę tam na miejscu, mogę do woli poruszać się po całym terytorium federacji?
Wizę biznesową uzyskuję się na podstawie zaproszenia od jakiejś firmy X, która swoją siedzibę ma np w Archangielsku i jej dane widnieją w moim wniosku wizowym. W paszporcie wpisane pewnie będzie tylko wiza biznesowa, wielokrotna i tyle. Ale dla policji czy pograniczników nie będzie pewnie problemem sprawdzić dokładniej u nich w systemie dokąd jadę.

A ja z kolegami przykładowo jadę sobie przez Ukrainę, dalej kręcę się po południowej Rosji, wjeżdżam sobie do Kazachstanu, z powrotem do Rosji i tak krążymy wszędzie tylko nie w mieście gdzie owa firma się znajduje.

Nikt tego nie sprawdza, nie pyta, nie kontroluje czy faktycznie będę tam w biznesach?
dżony jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem