Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.11.2017, 10:31   #6
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,790
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 godz 58 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Nie mogą ogarnąć zaproszenia biznesowego od partnera w Rosji?
No to jest właśnie problem. Są biura, które załatwiają zaproszenia ale ponoć (tak mi powiedzieli w biurze) obecnie Rosjanie wnikliwie to analizują i musisz mieć zaproszenie od firmy z pełnymi danymi, firma musi być w jakimś rejestrze ruskim, dokument musi być podpisany przez dyrektora generalnego czy inną szyszkę. Ponadto firma musi zobowiązać się do pokrycia wszelkich ewentualnych kosztów związanych z Twoim pobytem na terenie FR. Taka formułka jest:
Cytat:
обязуется нести все финансовые, медицинские, материальные и жилищные расходы, связанные с пребыванием иностранца в России и выездом за ее пределы в установленные сроки.
Ponadto ponoć weryfikują te dane dość wnikliwie i jak coś im nie pasi to wizy nie dostaniesz. W Ainie załatwiałem wizy już wielokrotnie i zawsze działali mega sprawnie więc nie mam podstaw ku temu aby mieć wątpliwości ale mówię - sprawdzam. Nie mam pojęcia czy to prawda. Teraz pojadę to postaram się załatwić prawdziwe zaproszenie i zobaczymy jak to wyjdzie. Pytam bo może ktoś przerabiał temat to po co otwarte drzwi wyważać.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem